Ako objednať

Z dôvodu mimoriadnej situácie objednávky prijímame len telefonicky alebo mailom, výdaj objednávok je v dohodnutom čase pred vstupnými dverami do prevádzky, s nasadeným respirátorom FFP2. Ďakujeme za porozumenie. 

Milí zákazníci,

vyberte si z našej pestrej ponuky, ktorá je uvedená v cenníku.  Ak ste sa rozhodli si u nás nechať upiecť, zavolajte nám za účelom upresnenia Vašej objednávky. Taktiež nás môžete navštíviť osobne, na adrese prevádzky, termín je potrebné si dohodnúť vopred telefonicky.

Pri objednaní zákuskov a koláčikov po prvotnom telefonickom dohovore, Vám v prípade väčšieho množstva, zašleme mailom objednávkový formulár. Zákusky je možné objednať v minimálnom množstve podľa druhu (viď cenník)
Pri objednaní torty je potrebné upresniť požadovaný tvar, veľkosť (počet porcií), zloženie, výzdobu. Na základe Vašich požiadaviek Vám vypracujeme a zašleme mailom cenovú ponuku.

Objednávku je nutné realizovať s nasledovným predstihom :

  • Torty klasické: 3 dni
  • Torty s figúrkami, fotooblátkami, poschodové, alebo netradičného tvaru a výzdoby: 10 dní
  • Zákusky: 5 dní
  • Väčšie objednávky: 14 dní

Možnosť realizácie objednávky v kratších termínoch je potrebné si vopred overiť telefonicky.

Pri celkovej cene objednávky presahujúcej sumu 60,- € vyžadujeme zaplatenie dohodnutej zálohy prevodom na náš účet alebo v hotovosti na prevádzke.

Vyzdvihnutie objednávok je osobne na prevádzke - Na hrádzi 178/43, Bratislava-Čunovo, platba je možná iba v hotovosti.

Ponúkame v prípade záujmu dovoz objednaných výrobkov. O podmienkach dovozu sa prosím informujte pri Vašej objednávke.