Ako objednať

Z dôvodu mimoriadnej situácie objednávky prijímame len telefonicky alebo mailom, výdaj objednávok je v dohodnutom čase pred vstupnými dverami do prevádzky, s nasadeným respirátorom FFP2. Ďakujeme za porozumenie. 

Milí zákazníci,

vyberte si z našej pestrej ponuky, ktorá je uvedená v cenníku.  Ak ste sa rozhodli si u nás nechať upiecť, zavolajte nám za účelom upresnenia Vašej objednávky. Taktiež nás môžete navštíviť osobne, na adrese prevádzky, termín je potrebné si dohodnúť vopred telefonicky.

Pri objednaní zákuskov a koláčikov po prvotnom telefonickom dohovore, Vám v prípade väčšieho množstva, zašleme mailom objednávkový formulár. Zákusky je možné objednať od minimálneho množstva podľa druhu (viď cenník).
Pri objednaní torty je potrebné upresniť požadovaný tvar, veľkosť (počet porcií), zloženie, výzdobu. Na základe Vašich požiadaviek Vám vypracujeme a zašleme mailom cenovú ponuku.

Objednávku je nutné realizovať s nasledovným predstihom :

  • Torty klasické: 3 dni
  • Torty s figúrkami, fotooblátkami, poschodové, alebo netradičného tvaru a výzdoby: 10 dní
  • Zákusky: 5 dní
  • Väčšie objednávky: 14 dní

Možnosť realizácie objednávky v kratších termínoch je potrebné si vopred overiť telefonicky.

Pri celkovej cene objednávky presahujúcej sumu 60,- € vyžadujeme zaplatenie dohodnutej zálohy prevodom na náš účet alebo v hotovosti na prevádzke.

Vyzdvihnutie objednávok je osobne na prevádzke - Na hrádzi 178/43, Bratislava-Čunovo, platba je možná iba v hotovosti.

Ponúkame v prípade záujmu dovoz objednaných výrobkov. O podmienkach dovozu sa prosím informujte pri Vašej objednávke.